Як завантажити матеріали ?

Матеріали можуть бути на хмаринці Мега  чи файлооміннику Турбобіт.

 

детсад Щоб завантажити матеріали з файлообмінника Мега, потрібно натиснути на посилання, обрати кнопочку "браузер",якщо запитає. Після цього матеріал автоматично збережеться на комп’ютер. У разі, якщо у вас виникає якась помилка, спробуйте зайти з іншого браузера (Гугл, Опера чи ін.)

УВАГА! ВСІ МАТЕРІАЛИ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ НАДСИЛАЮТЬСЯ В АРХІВІ, У ВАС НА КОМП’ЮТЕРІ МАЄ БУТИ АРХІВАТОР (ВІНРАР,НАПРИКЛАД). ЯКЩО У ВАС НЕ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЗАВАНТАЖЕНИЙ МАТЕРІАЛ,ПРОБЛЕМА ТІЛЬКИ У ЦЬОМУ! ПІСЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ АРХІВАТОРА ,ВСІ МАТЕРІАЛИ ВІДКРИВАЮТЬСЯ БЕЗ ПРОБЛЕМ!

 

 

 Щоб завантажити матеріали з файлообміннику Турбобіт, потрібно натиснути на посилання та виконувати всі вказівки. Коли   запитає номер телефону — натисніть малопомітну клавішу "Спасибо, не надо". Після цього продовжуєте виконувати вказівки, чекаєте хвилину, поки з’явиться матеріал. Вам можуть запропонувати завантажити матеріал спеціальним завантажувачем (потрібно прибрати звідти гачечок —  він вам не потрібен!). Завантажуєте матеріал. Варто зазначити, що безкоштовно завантажувати матеріали ви можете кожні 30 хвилин.
Comments: