Відповідь на запитання: 

“НА ЯКОМУ ПАПЕРІ ДРУКУВАТИ МАТЕРІАЛИ?”

Папір для ігор краще брати ватман А4  від 190 м/г до 250 м/г, в залежності від того, яку щільність “бере” ваш друкуючий пристрій!
Плюс в тому, що такі картки приємні  на дотик і міцні✊, незважаючи на те, що вигляд мають не такий і міцний. Продається такий ватман у пачках, як і звичайний а4 на 80 мкг, тільки листів там менше. Вартує дорожче, але всю свою волокиту із клеєнням на картон забудете)?

“ЯК ЛАМІНУВАТИ?”

Довговічність карток забезпечить ламінування. Ламінувати можна як звичайний папір 80 мікрон так і ватман 190+ мікрон. Для того,щоб заламіновані картки прослужили довше, шари не розслоювалися , потрібно спочатку вирізати картки, розкласти на плівці для ламінування таким чином, щоб одна іншої не торкалася, заламінувати, повторно вирізати, при цьому відступаючи від картки на декілька міліметрів. Готово!

“ЯК ЛАМІНУВАТИ БЕЗ ЛАМІНАТОРА?”

Чи можливе ламінування без ламінатора? Так! Для цього потрібна праска, плівка для ламінування!

На поверхню кладемо лист паперу, потім плівку з картками і  зверху ще один лист паперу (для того, щоб праска не приклеїлася до плівки). Увімкненою та розігрітою праскою починаємо рівномірно приглажувати від склеєної сторони. Готово!