Головна інформація

Вітаємо Вас на сайті AneLok “Скарбничка вихователя”!

Це унікальний сайт, де Ви знайдете безліч електронної потрібної, цікавої, яскравої, корисної інформації для роботи в дитячому садку чи вдома з дитинкою!Все , що потрібно — лише роздрукувати і  користуватися із задоволенням! Всі матеріали виконані з любов’ю і на основі власного досвіду роботи з малятами. Матеріали оновлюються відповідно Базового компонента дошкільної освіти в Україні та чинних програм розвитку, навчання і виховання. Чудові матеріали допоможуть всебічно розвинути малят, соціалізувати, виховати пізнавальний інтерес до знань, любов до відкриттів! Для вихователів цей сайт є не лише джерелом економії часу, а і осередком самоосвіти, де можна дізнатися про щось нове, запропонувати свій досвід для всієї України! Електронні матеріали можна придбати за символічну ціну! Ціна вказана в гривнях!

З любов’ю Олена Білик, AneLok

Наша постійна адреса: anelok.in.ua

Ви можете користвуватись матеріалами в особистих цілях: у роботі з дітьми, брати участь у конкурсах, використовувати на педрадах, семінарах, виставках, як практичний матеріал при атестації!

УВАГА! МАТЕРІАЛИ ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕСИЛАТИ ТРЕТІМ ОСОБАМ,ТИРАЖУВАТИ, ПРОДАВАТИ, ВИКЛАДАТИ У ВІЛЬНИЙ ДОСТУП НА САЙТАХ, У СОЦІАЛЬНИХ ГРУПАХ, БЛОГАХ, ВИКОРИСТОВУВАТИ ІДЕЇ ТА ШАБЛОНИ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗГОДИ АВТОРА БІЛИК О.В.

 

 

 

0

Your Cart