Вітаємо на сайті AneLok! Це унікальний сайт, де Ви знайдете безліч цікавих та корисних навчальних матеріалів для дітей в електронному вигляді. Все , що потрібно — лише роздрукувати і  користуватися із задоволенням! Всі матеріали виконані з любов’ю і на основі власного професійного досвіду. Матеріали оновлюються відповідно Базового компонента дошкільної освіти в Україні та чинних програм розвитку, навчання і виховання. Шкільні матеріали відповідають вимогам Державного стандарту України. Чудові матеріали допоможуть всебічно розвивати, соціалізувати дітей, виховати пізнавальний інтерес до знань, любов до відкриттів! Для вихователів та вчителів цей сайт є не лише джерелом економії часу, а і осередком самоосвіти, де можна дізнатися про щось нове, запропонувати свій досвід для всієї України! Електронні матеріали можна придбати за символічну ціну (вказана в гривнях).

Що є на сайті? Дидактичні ігри, картотеки, різноманітні тематичні набори, наочні посібники, роздаткові картки, матеріали для НУШ (Нова українська школа), лепбуки, матеріали до інноваційних технологій, матеріали для оформлення групових, класних кімнат та багато інших корисних речей. Весь контент створюється у найкращій якості, яка дозволяє друкувати  матеріали у максимально чітких та яскравих характеристиках у домашніх умовах чи типографії!

Електронні матеріалице швидко, зручно, економно! Друкувати можна будь-яку кількість копій, бажаним розміром від А3+ і менше,  можна друкувати вибірково, додруковувати,якщо якимось чином вже надрукований матеріал пошкодився! Купуй один раз-користуйся завжди! Ці матеріали радуватимуть Вас і всі покоління, які проходитимуть через Ваші золоті руки!

З любов’ю Олена Білик, AneLok

Наша постійна адреса: anelok.in.ua

Ви можете користуватись матеріалами в особистих цілях: у роботі з дітьми, брати участь у конкурсах, використовувати на педрадах, семінарах, виставках, як практичний матеріал при атестації!

УВАГА! МАТЕРІАЛИ ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕСИЛАТИ ТРЕТІМ ОСОБАМ,ТИРАЖУВАТИ, ПРОДАВАТИ, ВИКЛАДАТИ У ВІЛЬНИЙ ДОСТУП НА САЙТАХ, У СОЦІАЛЬНИХ ГРУПАХ, БЛОГАХ, ВИКОРИСТОВУВАТИ ІДЕЇ ТА ШАБЛОНИ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗГОДИ АВТОРА БІЛИК О.В.