Опис
Завантажити Дидактична гра Правила поведінки дітей у воєнний стан — Всеукраїнський портал Anelok — Ігри для друку
Дидактична гра Правила поведінки дітей у воєнний стан (ОБЖД. Безпека життєдіяльності. Особиста безпека. Воєнний час. Цивільний захист. Правила поведінки. Небезпечні речі. Розвиток мовлення. Молодший вік. Середній вік. Старший вік. НУШ.)
Формат: електронний вигляд Якість роздруківки: А3 і менше
У набір входять: титульний лист, опис, 22 ігрові картки, фішки – сигнальні картки.
Автор: AneLok (Анелок)
Мета: формувати уявлення дітей про особисту безпеку у воєнний час; дати знання про обачну поведінку: на вулиці, під час повітряної тривоги, побачивши залишені кимось речі, під час пересування техніки ЗСУ; навчати правильно поводитися у разі виявлення небезпечних та незнайомих предметів: не підходити, не торкатися, не викопувати, не викидати, не сидіти, не гратися біля них, не кидати у них камінням чи штовхати палкою, повертатися по своїх слідах, покликати дорослих; розвивати увагу, спостережливість, мислення, памʼять, мовлення; виховувати свідоме ставлення до своєї безпеки у воєнний час, обережність, обачність, бажання дотримуватися правил поведінки із предметами, які можуть наразити на небезпеку самого себе і оточуючих та не розповсюджувати інформацію на користь ворогів.
Платформа професійного розвитку? Натисніть!
Електронні дидактичний матеріал, дидактична гра – це швидко, зручно, економно! Друкувати можна будь-яку кількість копій. Розміри А3+ і менше. Можна друкувати вибірково, додруковувати! Купуйте один раз і користуйтесь роками! Ці матеріали будуть приносити задоволення вам і вашим дітям!
Все для вихователів! Сайт для вихователя! Дидактичні ігри! Ласкаво просимо!
З любов’ю — Олена Білик, автор-розробник
Ви можете використовувати матеріал у роботі з дітьми, приймати участь у конкурсах, використовувати на педрадах, семінарах, виставках, як практичний матеріал при атестації. Всі ці пункти актуальні поза межами мережі Інтернет!
УВАГА! МАТЕРІАЛИ ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕСИЛАТИ ТРЕТІМ ОСОБАМ, ТИРАЖУВАТИ, ПРОДАВАТИ, ВИКЛАДАТИ У ВІЛЬНИЙ ДОСТУП НА САЙТАХ, У СОЦІАЛЬНИХ ГРУПАХ, БЛОГАХ!