Про нас

Анелок — це найкращі ігри для дітей в електронному вигляді! Друкуйте та грайте!

Вітаємо на сайті Всеукраїнського порталу AneLok! Це унікальний сайт, де Ви знайдете багато цікавих та корисних навчальних матеріалів для дітей в електронному вигляді українською мовою. Все, що потрібно – тільки роздрукувати та користуватися із задоволенням! Всі матеріали створені з любов’ю та на основі власного професійного досвіду. Матеріали відповідають діючим програмам розвитку, навчання та виховання. Дидактичні посібники допоможуть всебічно розвивати, соціалізувати дітей, виховувати пізнавальний інтерес до знань, любов до відкриттів! Для вихователів та батьків цей сайт є джерелом економії часу.
Що на сайті? Дидактичні ігри, картотеки, різноманітні тематичні набори, наочні посібники, роздавальні картки, лепбуки, лепбокси, спічбуки, матеріали для оформлення групових кімнат та багато інших корисних видумок. Весь контент створюється у найкращій якості, яка дозволяє друкувати матеріали у максимально чітких та яскравих характеристиках у домашніх умовах чи друкарні!
Електронні матеріали – це швидко, зручно, ощадливо! Друкувати можна будь-яку кількість копій, бажаним розміром від А3+ та менше, можна друкувати вибірково, додруковувати, якщо якимось чином надрукований матеріал уже пошкодився! Купуй один раз – користуйся завжди! Ці матеріали будуть радувати Вас та всі покоління, які проходять через Ваші золоті руки!

З любов’ю — Олена Білик, засновниця Всеукраїнського порталу “Anelok” Ігри для друку, Платформи професійного зростання “ВЕБ-ОСВІТА”, переможець конкурсу “Вихователь року – 2017”, авторка розробок.

Олена Білик (Анелок)Олена Білик (Анелок)Олена Білик (Анелок)Олена Білик (Анелок)Олена Білик (Анелок)Олена Білик (Анелок)

Ви можете використовувати матеріали в особистих цілях: у роботі з дітьми, брати участь у конкурсах, використовувати на педрадах, семінарах, виставках як практичний матеріал при атестації. Всі ці пункти актуальні поза межами Інтернету!

УВАГА! МАТЕРІАЛИ ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕСИЛАТИ ТРЕТІМ ОСОБАМ, ТИРАЖУВАТИ, ПРОДАВАТИ, ЗАВАНТАЖУВАТИ У ВІЛЬНИЙ ДОСТУП У МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ: САЙТИ, СОЦІАЛЬНІ ГРУПИ (ВСЕОСВІТА, ФЕЙСБУК, ІНСТАГРАМ, ВАЙБЕР, ТЕЛЕГРАМ, ВОТЦАП ТА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ), БЛОГИ, ВИКОРИСТОВУВАТИ ІДЕЇ!

Так виглядатимуть дидактичні ігри після того, як ви їх роздрукуєте!

Улюблені цитати

“Не дитина повинна вас розуміти, а ви дитину. Тільки тому, що ви були дитиною, а дитина ще дорослою не була”
“Чим би ви не займалися у житті — робіть це всім своїм серцем” – Конфуцій
“Роби все, що можеш, там, де ти знаходишся, використовуючи все, що маєш” – Теодор Рузвельт
“Будь-яке людське творіння, чи то література, музика чи живопис, – це завжди автопортрет”
“Щастя не знаходять, його створюють” — Ельчін Сафарлi
“Любов – це безцінний дар. Це єдина річ, яку ми можемо подарувати і все ж таки вона в тебе залишається”
X