Публікації

Дидактичні ігри екологічного змісту

Дидактичні ігри по екологічному вихованню

Екологія — це наука, що вивчає взаємовідносини організмів з навколишнім середовищем. На жаль, у наші дні ця проблема набула глобального характеру. Тому починати екологічне виховання потрібно з раннього віку. Як мовить народна мудрість, що виховувати дитину потрібно, коли вона лежить упоперек лави, а не вздовж.

Виховувати дітей у гармонійному співіснуванні з природою, психологічній готовності оберігати природні цінності завжди та скрізь – це важливо і необхідно. А досягнути цієї мети буде набагато легше, якщо купити ефективні та цікаві дидактичні ігри для дошкільнят з картинками з екології. З їхньою допомогою можна закласти основи екологічної освіти у зрозумілій та доступній для дошкільнят формі.

Сучасні екологічні дидактичні ігри у ДНЗ (ЗДО)

Формування у дітей дошкільного віку усвідомленої позиції щодо природи — основна мета дидактичних ігор екологічного змісту. Малята на заняттях з екології в цікавій ігровій формі навчаються не тільки раціонально використовувати природні ресурси, милуватися світом навколо, а й дбайливо ставитися до всього живого.

Також дидактичні ігри з екології дозволяють реалізувати низку інших цілей, серед яких:

  • ефективне отримання та закріплення природничо-наукового уявлення про природу;
  • виховання чуйного ставлення до рослин та тварин;
  • розвиток співчуття до живих істот.

Із загальних плюсів застосування дидактичних ігор по екології у ДНЗ можна виділити такі:

  • тренування пам’яті та спостережливості;
  • розвиток мови та вміння працювати в команді;
  • вдосконалення емоційно-вольової сфери;
  • створення стимулу прояви допитливості;
  • розвиток математичного та логічного мислення;
  • фізичний розвиток (у рухливих іграх).

Де придбати дидактичні посібники з екологічного виховання для дошкільнят?

На порталі anelok.in.ua представлений великий асортимент ігор, довідників та навчальних вправ екологічного змісту. Усі матеріали створені професійними освітянами з великим практичним досвідом. Ми пропонуємо купити дидактичні ігри з екологічного виховання в ДНЗ, зміст яких повністю збігається з рекомендованим віком вихованців. Ігрові правила відповідають моделі поведінки у природі, а самі процеси ігор мають наочний-візуальний супровід.

Завдяки продуманій структурі, яскравим і деталізованим зображенням, а також універсальності дидактичних ігор «Екопростір розвитку дитини», ви зможете легко створити індивідуальний процес навчання, який буде цікавим і пізнавальним.

Залишити відповідь

X